Oferty pracy

Dla naszego Klienta, firma specjalizującej się we wdrażaniu systemów wspierających zarządzanie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

    • Budowanie marki firmy i produktów/usług
    • Tworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych oraz koordynacja kreacji, produkcji materiałów, informacji prasowych
    • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów i redagowanie zapytań ofertowych dla klientów
    • Wspomaganie pracy działu handlowego tj. pozyskiwanie kontaktów do nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
    • Współprzygotowanie i udział w targach oraz konferencjach branżowych
    • Współpraca z firmami outsourcingowymi np. agencje reklamowe, PR, drukarnie
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczące konsumentów, konkurencji i wyników promocji
    • Prowadzenie profili social media m.in. LinedIn oraz nadzorowanie kampanii reklamowych np. LinkedIn Ads, FB itp.

Cechy idealnego kandydata:

    • Pożądane wykształcenie wyższe o profilu marketingowym
    • Znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji rynkowej
    • Doświadczenie w kontaktach z klientami
    • Dobra organizacja pracy
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność analitycznego jak i kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • Mile widziane zainteresowania w obszarze informatycznym i/lub finansowym

Firma oferuje pracownikom:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Kontakt:

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - https://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikuj

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Personnel College - konsulting dostosowany do kultury Twojej organizacji