Oferty pracy

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej z Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

    • Bieżąca obsługa Klienta w kanale tradycyjnym,
    • Przygotowywanie ofert handlowych, cenników oraz nadzór nad realizacją zamówień,
    • Współpraca z przedstawicielami handlowymi,
    • Opracowywanie planów sprzedaży bazujących na danych historycznych i prognozach,
    • Analiza bieżącej sprzedaży i proponowanie konkretnych inicjatyw dających możliwość dalszego rozwoju i zwiększenia udziału w rynku,
    • Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowo-sprzedażowych,
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji, opracowywanie raportów sprzedażowych.

Cechy idealnego kandydata:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale handlowym zdobyte w branży FMCG,
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • Umiejętność konstruktywnego wyciągania wniosków oraz proponowania konkretnych rozwiązań biznesowych,
    • Duża samodzielność w działaniu,
    • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych.

Firma oferuje pracownikom:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Kontakt:

Stanowisko: Specjalista ds. handlowych

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - https://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikuj

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Szkolenia i coaching - szczególnie badamy i rozwijamy kompetencje